TELEFON
02163957547
05322964312
E-MAIL
info@benaturizm.com
hkucukkaya61@gmail.com
ADRES
İstasyon Mah. Güllübahçe Sok. No : 17/5
Tuzla/İSTANBUL

Hizmetlerimiz

Personel-Servis Tasimaciligi

Kamu ve özel kuruluslarinin, belirledigi kurallar isiginda , yasal tüm yükümlülüklerimizi yerine getirerek tasimacilik standartlari dogrultusunda hizmetlerimizi sunmaktayiz. Hizmet verdigimiz firma personellerinin,konforlu ve güvenli bir sekilde zamaninda is yerlerinde olmalarini prensip edindik. Bena Turizm ile personel ulasimi icin istediginiz her marka , model ve cinste arac bulabilirsiniz.

Okul-Ogrenci Tasimaciligi

Ögrenci servis hizmeti özel hizmet ve özel sorumluluktur. Ögrencilerin konforunun yani sira , velilerinde güvende hissetmesi gerektigi bilincindeyiz ve bu hassasiyetle hizmet vermekteyiz.

Özel Gün ve Gezi Servisi

Sehiricinde düzenlenen ; toplanti, konferans, kongre, spor, seminer, tanitim, davet ve özel organizasyonlarda tasima hizmeti vermekteyiz.

Vip Tasimacilik

Firmalarin üst düzey yöneticilerine, özel konuklarina ve sirket personellerine modern donanimli araclarla deneyimli ve saygili arac sürücüleri ile özel tasimacilik hizmeti vermektedir.Ihtiyaciniz olan transferlerin zamaninda, profesyonel ve üstün kaliteli hizmet vermek bizim isimiz.